Спільна освітня програма «Два дипломи» для  магістрів

Міжнародний університет фінансів  (МУФ) спільно з Університетом Ле Ман (Франція) реалізує спільну освітню програму «Два дипломи» «Менеджмент міжнародного бізнесу» (спеціальність «Менеджмент») на рівні  Магістратури.

Спільна програма підготовки магістрів з престижним французьким Університетом Ле Ман  надає студентам МУФ унікальний шанс навчатися у Франції і отримати державний диплом  магістра Міжнародного університету фінансів та диплом бакалавра або магістра Університету Ле Ман.

Магістерська програма «Менеджмент міжнародного бізнесу» націлена на підготовку менеджерів, аналітиків і стратегів глобальних компаній. Програма розроблена на основі об’єднання досвіду підготовки магістрів міжнародного бізнесу в провідних зарубіжних і вітчизняних університетах.

Мета програми «Менеджмент міжнародного бізнесу» є підготовка висококваліфікованих фахівців, які:

• вміють аналізувати вітчизняний і іноземний ринок
  • здатні оцінювати політичні та економічні можливості і ризики ведення бізнесу в окремих країнах і регіонах
  • вміють управляти корпоративними фінансами і приймати інвестиційні рішення
  • знають ділові культури світу і мають навички ведення ділових переговорів
  • розуміють специфіку ведення бізнесу в політико-правових і соціо-культурних контекстах різних країн
  • вміють знаходити і оцінювати нові ринкові можливості, формувати і оцінювати бізнес-ідеї, розробляти бізнес-плани для створення нового бізнесу
  • вибирати правильну маркетингову стратегію, ефективно використовувати кошти маркетингу і реклами
  • управляти проектами консультаційних робіт з клієнтом
  • розв’язувати задачі стратегічного планування і вибирати оптимальну корпоративну стратегію
  • здійснювати проекти інтернаціоналізації бізнесу
  • виявляти, аналізувати і представляти дані, необхідні для реалізації дослідження або проекту

Структура навчальної програми

Для освоєння широкого спектру компетенцій в області міжнародного бізнесу програма підготовки магістра «Менеджмент міжнародного бізнесу» передбачає вивчення наступних дисциплін:

1. Міжнародна економіка. Організаційна поведінка. Стратегії в менеджменті: Стратегічний менеджмент міжнародних компаній. Кількісні методи досліджень в менеджменті.
  2. Сучасний стратегічний аналіз. Стратегія міжнародного бізнесу. Міжнародний маркетинг. Міжнародний облік і аналіз. Управлінська економіка. Міжнародні корпоративні фінанси. Ділові культури світу. Техніка ведення міжнародних ділових переговорів. Професійні навики менеджера. Поведінка споживачів. Цифровий маркетинг-менеджмент.
  3. Корпоративне управління в міжнародних компаніях. Правові аспекти міжнародного бізнесу. Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні маркетингові стратегії. Міжнародні маркетингові дослідження. Глобальне управління талантами. Міжнародне підприємництво. Міжнародні комерційні угоди. Міжнародна реклама. Корпоративне управління в міжнародних компаніях. Міжнародний операційний менеджмент і управління ланцюгами поставок. Бізнес в Україні. Платіжні системи в Інтернет.

На заключній фазі програми студенти повинні написати магістерську роботу, яка відповідає найвищим академічним стандартам. По завершенню програми, випускники отримують диплом Міжнародного університету фінансів державного зразка з присвоєнням кваліфікації «Магістр менеджменту»

Цільова аудиторія

Цільовою аудиторією даної магістерської програми є випускники провідних технічних і економічних вузів країни, що орієнтовані на роботу в міжнародному бізнесі.

Програма «Менеджмент міжнародного бізнесу» ідеально підійде тим, хто хотів би доповнити свою базову спеціальність знаннями в галузі міжнародного бізнесу, зробити успішну кар’єру в міжнародній компанії або створити власну справу в своїй країні або за кордоном.

Наша програма розрахована для амбітних динамічних студентів, які вміють планувати свій час і концентруватися на виконанні інтелектуальних завдань.

Щоб взяти участь у програмі, студенти повинні володіти французькою мовою. Упродовж першого року  студентам МУФ надається можливість поглибленого вивчення в Університеті Ле Ман ділової французької мови.

Термін навчання:

Навчання у Франції за магістерською програмою «Міжнародний бізнес» – 2 роки. Нульовий  рік – поглиблене вивчення студентами ділової французької мови. Навчання (онлайн) в МУФ (Україна)  за магістерською програмою «Менеджмент міжнародного бізнесу» – 2 роки.

Вартість навчання у Франції: студенти МУФ сплачують лише за проживання в гуртожитку університету та харчування (орієнтовно 400€/місяць).

Більш детальна інформація  за телефоном:
+380 50 143 3795Ольга Огурцова (координатор французьких програм)
+380 97 149 2822 – Ірина Джадан

Інформацію про університет та факультет економіки, права та управління можна отримати за адресами: http://www.univ-lemans.fr/fr/index.html ; http://ecodroit.univ-lemans.fr/FAKUL-TET.html ; http://sciences.univ-lemans.fr/

*Згідно з вимогами законодавства обмеження щодо перетину кордону на виїзд з України не застосовуються до окремих осіб громадян України чоловічої статі віком від 18, зокрема:   здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі).
Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2022 р. № 383 та від 01 квітня 2022 р. № 399.