Міжнародний університет фінансів пропонує

унікальну для ринку України

бакалаврську програму за напрямком «Менеджмент в індустрії здоров’я та краси»

В рамках цієї програми студенти отримають можливість багатомірного і інноваційного підходу до проектування процесів управління, здатностей до аналізу ринку, споживчої поведінки, знання та навички в області фінансів; можливість створювати пропозиції, події та маркетингові стратегії на для ефективності бізнесу.

Окрім цього в період навчання реалізуються експертні лекції, метою яких  є привернення уваги до актуальних проблем здоров’я та краси. Заняття проводяться запрошеними гостями, відомими практиками у сфері Спа індустрії, функціонування фітнес-клубів, готельного бізнесу та рекреаційних комплексів, які є професійноактивними фахівцями в своїй області, маючи багаторічний досвід діяльності, консультування та навчання.

Обирайте цю програму, якщо Ви хочете бути:

• фахівцем у сфері управління підприємствами фітнесу, спорту, краси, Spa&Welness та дієтології
  • менеджером у компаніях індустрії здоров’я та краси;
  • фахівцем в організації тематичного туризму (фітнес або beauty сегменту) ;
  • фахівцем у консалтингових центрах та організаціях.

Основні переваги навчання у Міжнародному університеті фінансів:

1. Сучасні методи викладання
  2. Активне використання комп‘ютерної техніки, проекторів тощо
  3. Мінімізація обсягу конспектів
  4. Використання успішних кейсів вітчизняних та закордонних компаній для пояснення матеріалу
  5. Викладачі Міжнародного університету фінансів є не тільки науковцями, але й бізнес-практиками
  6. За спеціальними запрошеннями до викладання в університеті залучаються провідні фахівці України
  7. Міжнародний університет фінансів активно співпрацює з французськими, польськими, австрійськими університетами. Це дає можливість нашим студентам приймати участь у спільних програмах, щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ європейську освіту.

Протягом навчання наші студенти окрім загальноосвітніх дисциплін будуть вивчати:

• Соціальні та підприємницькі навички
  • Макроекономіка
  • Психологія в менеджменті та бізнесі
  • Мікроекономіка
  • Основи індустрії здоров’я та рекреації
  • Правові засади бізнесу
  • Управління фінансами малих і середніх підприємств
  • Консалтинг у сфері здоров’я та краси
  • Маркетинг
  • Тематичний туризм
  • Креативна економіка
  • Міжнародний облік
  • Менеджмент (у сфері здоров’я та краси)
  • Управління цінами
  • Івент-менеджмент
  • Інформаційні системи і технології у сфері здоров’я та краси
  • Бізнес-комунікації та управління конфліктами
  • Оздоровчий туризм
  • Управління персоналом
  • Управління центрами Wellness і SPA
  • Електронний бізнес та WEB-технології у сфері здоров’я та краси
  • SAP-технології у діяльності підприємства
  • Бізнес-планування
  • Управління інноваціями

Термін навчання: 4 роки на стаціонарному або заочному відділенням

Мова програми: українська, англійська

Вартість навчання: _______

Якісна освіта в Україні – це реально!

Залишилися питання? Подзвоніть за телефонами (044) 277 84 82, 204 97 27, (097) 149 28 22, (050) 413 43 46

АБО

Заповніть реєстраційну форму та отримайте запрошення на день відкритих дверей чи на будь-яку лекцію до викладачів Міжнародного університету фінансів