Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний університет фінансів» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

На заміщення вакантної з 01.03.2021р. посади завідувача кафедри фінансів(вища освіта (магістр, спеціаліст);науковий ступінь доктора (кандидата)наук та/або вчене звання професора (доцента) відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років.

На заміщення вакантної з 01.03.2021р. посади професора кафедри фінансів(вища освіта (магістр, спеціаліст);науковий ступінь доктора (кандидата)наук та/або вчене звання професора (доцента) відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років.

На заміщення вакантної з 01.04.2021р. посади завідувача кафедри економіки та підприємництва(вища освіта (магістр, спеціаліст);науковий ступінь доктора (кандидата)наук та/або вчене звання професора (доцента) відповідно до профілю кафедри; стаж роботи на наукових, науково-педагогічних посадах не менше 5 років.