Про програму

Програма EMBA Міжнародного університету фінансів призначена для керівників, які прагнуть кинути виклик собі, організації, галузі, отримати найновіші знання  та практику в області прийняття рішень, керованих  даними,  сучасного стратегічного управління, лідерства, дизайн мислення, трансформації організації,  глобального бізнесу та інновацій.

Програма EMBA надає вам унікальне прикладне навчання, яке націлене на розвиток лідерських якостей та управлінських компетенцій і відразу дозволяє інтегрувати нові знання  в реальні  результати вашої роботи. Здорові дискусії, дизайнерські майстер-класи, хакатони з практики управління інноваціями та стратегією, індивідуальні та групові проєкти, міждисциплінарна співпраця, системне мислення, цілісний підхід  до вирішення проблем, включаючи бізнес аналітику та великі дані, реально забезпечують підготовку успішних  лідерів цифрової економіки.
Компоненти програми

Що ви будете вивчати

Програма  EMBA МУФ надає вам основу управління, яку ви потім доповнюєте спеціалізованими дисциплінами та проєктами, які узгоджують програму з вашими власними пріоритетами навчання

Під час програми Ви будете співпрацювати з провідними вітчизняними та зарубіжними викладачами, фахівцями бізнесу, які поєднують в своїй роботі солідний академічний потенціал зі знаннями практики бізнесу.

Смоляр Любов. Ректор МУФ, кандидат економічних наук, професор. Має багаторічний досвід викладання на програмах МВА. Стажувалась в Chicago Booth School of Business.
Викладає курси та проводить дослідження в таких областях, як інноваційний менеджмент, дизайн мислення, розробка інноваційних продуктів з використанням інтегрованої моделі Design Thinking/Lean Startup/Agile, розробка та управління інноваційною стратегією, лідерство та трансформація організації, інноваційний процес та інноваційна культура, інновації бізнес-моделі, інноваційні екосистеми.
Має практичний досвід проведення майстер-класів, дизайнерських спринтів, управління інноваційними проєктами.

Іляш Ольга. Проректор науково-педагогічної та міжнародної діяльності МУФ, доктор економічних наук, професор, Doctor Habilitowany, Professor of Nicolaus Copernicus University (Toruń, Poland).
Експерт European Commission in the Expert area Education, Audio-Visual and Culture Executive Agency programmes COSME # EX2014D229233. Член Європейської асоціації економістів з праці (European Association of Labour Economists). Експерт (радник) з оцінювання та експертизи програм відповідно до стандартів AQF (Amity University, Нью-Делі, Індія).
Certіfіed partіcіpant of the Busіness traіnіng distance-learning course «Fundamentals of project planning and management» (Darden school of business, University of Virginia, USA) Certіfіed partіcіpant of the Busіness traіnіng course “Leadershіp and team management” (Busіness & People, OLEROM Consultіng), (Kyiv, Ukraine).
Має багаторічний досвід викладання на програмах МВА курсу «Лідерство та HR-менеджмент». Вона широко публікується у наукових журналах, індексованих у Scopus, WeB of Science та 5 авторських свідоцтв в областях: макроекономіка, інвестиції та інновації, економіка праці, соціальна політика, економічна та соціальна безпека.

Докієнко Лариса. Завідувач кафедри фінансів МУФ, кандидат економічних наук, доцент. Має 14-ти річний досвід викладання на програмах МВА. Бізнес-тренер і викладач Центру післядипломної освіти. Практикуючий бізнес-консультант вітчизняних та західних компаній.
Викладає курси: «Аналіз фінансової звітності», «Корпоративні фінанси», «Фінанси корпорацій та оцінка активів», «Фінансовий аналіз», «Інвестиційний аналіз та проектування», «Фінансові стратегії бізнесу».
Проводить дослідження в таких областях, як фінансова безпека підприємства, управління фінансовою стійкістю підприємства, управління корпоративними фінансами, проблеми фінансового та інвестиційного менеджменту.

Король В’ячеслав. Керівник відділу з управління активами ТОВ «КУА «АРТ КАПІТАЛ Менеджмент», кандидат економічних наук, доцент. Має високий фах, проводить дослідження в таких областях, як бізнес аналітика, фінансова аналітика, управління публічними інвестиційними, венчурними та пенсійними фондами. Має багаторічний досвід викладання на програмах МВА, проведення бізнес-тренінгів, майстер-класів програм President MBA (власники бізнесу) і МВF (Фінансові директори): «Податкова оптимізація через інструменти фондового ринку та ринку ІСІ», «Аналітичні дослідження інвестиційних банків», «Залучення капіталу на ринку спільного інвестування» та «Мейнстрім бізнесу КУА”, «Компетентне інвестування на закордонних ринках акцій».

Thomas Langohr (Німеччина). Доктор юридичних наук, магістр ділового адміністрування (МВА) в області конкурсного управління, стабілізації підприємств, а також в сфері злиттів і поглинань. Він володіє великими досвідом роботи в області економічної безпеки підприємств, кредитних операцій та міжнародного бізнесу, експерт, консультант в області інвестицій та фінансування банківської сфери.
Робота за кордоном: Британія, Гонконг

Дорошкевич Дар’я. Завідувач кафедри менеджменту та інновацій МУФ, доктор економічних наук, доцент. Як викладач, бізнес-практик концентрується на дисциплінах: маркетинг, цифровий маркетинг, цифрова трансформація світової економіки, підприємництво та цифрові моделі бізнесу. Має багаторічний досвід викладання на програмах МВА, проведення бізнес-тренінгів, майстер-класів.
Її наукові інтереси: цифровізація економіки, цифровий маркетинг, управління підприємствами на основі цілей сталого розвитку.

Кравченко Марина. Декан факультету менеджменту та маркетингу НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктор економічних наук, професор. Має високий фах та багаторічний досвід викладання дисциплін: управління ризиками, дані, моделі та управлінські рішення, управління стартап проєктами. управління економічною стійкістю та розвитком підприємств. Досвідчений консультант-практик управління проєктами, проведення бізнес-тренінгів, майстер-класів.
Її наукові інтереси: управління економічною стіййкістю та розвитком підприємств, регулювання інноваційної діяльності. Вона широко публікується у наукових журналах, індексованих у Scopus, WeB of Science.

Пишнограєв Іван. Заступник директора, завідувач лабораторії економетрики та прогнозування. Кандидат фізико-математичних наук, доцент КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Коло наукових інтересів: аналiз даних, дослiдження операцiй, оптимальне керування, сталий розвиток, Big Data. Широко публікується у наукових журналах, індексованих у Scopus, WeB of Science.

Меліхов Ігор. Доцент, керівник Академічного сертифікаційного центріу SAP МУФ, який дає унікальні знання та практичні навички використання фінансових, управлінських та інформаційних технологій при освоєнні програми TERP10 SAP ERP «Інтеграція бізнес-процесів» та інших інформаційних програм. За даною програмою більше 200 студентів отримало сертифікати SAP. Він володіє досвідом роботи в області інформаційних технологій, системного аналізу, управління операціями та зосереджується на розумінні факторів, що сприяють успішному впровадженню, виконанню та вдосконаленню бізнес-процесів.

Переваги навчання

Концентровані прикладні знання у вибраній галузі
Досвід вирішення проблем у реальних життєвих ситуаціях
Викладачі високопрофесійного міжнародного рівня

Присуджений ступінь

Після успішного завершення програми «МВА – управління бізнесом та трансформаційне лідерство» ви отримаєте ступінь магістра в галузі управління та бізнес адміністрування за спеціальністю  «Менеджмент» та диплом магістра державного зразка.

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 277 84 82, (044) 204 97 27, (050) 413 43 46, (097) 149 28 22
E-mail: iuf@iuf.edu.uapk@iuf.edu.ua