Відгуки учасників:

“Дякую за можливість взяти участь у такому корисному заході та чудову організацію. Впевнена, що він пішов на користь всім учасникам. Бажаю успіхів організаторам та спікерам у подальшій діяльності!”

Катерина Хвостенко

“Для того, чтобы описать впечатления о Школе, необходимо их только пережить. Этот драйв эмоций и уют окружения… Предрасположенность к добру и свету знаний… Международных знаний!”

Дмитро Часов

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ – 2017
«ОСВІТА-НАУКА-ІННОВАЦІЇ»
29-31 березня 2017 року
Зала № 12 Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ

Рада молодих учених Міжнародного університету фінансів, Рада молодих учених «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», Спілка молодих учених університету економіки (м. Бидгощ, Польща) за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, в березні 2017 року успішно провели Міжнародну навчально-тренінгову програму «Школа молодого науковця – 2017 «Освіта-Наука-Інновації».
Головна мета події – надати дискусійну платформу для обміну, збагачення і народження ідей розвитку бізнесу на інноваційній основі, поліпшенню якості проведення наукових досліджень, розвитку навичок стратегічного мислення, динамічних здатностей, креативності, якостей лідерів-професіоналів, які ведуть за собою світ, пропонують світові кардинально революційне.
Робота Школи буде відбулась у формі неформальних зустрічей, доповідей, дискусійних майданчиків, ініціативних груп. Надавалася нормативна, методологічна, консультативна допомога та інфогодини з обговорення актуальних питань інтеграції бізнесу, науки та технологій. До проведення заходу було залучено провідних науковців, представників бізнес-еліти, міжнародних організацій, влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Для учасників Школи була розроблена цікава культурна програма, відвідування театру на Подолі і дружнє спілкування за діловою вечерею.

 

Всі учасники «ШКОЛИ МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ – 2017» отримали міжнародні українсько-польські Сертифікати участі!

Якщо ви хочете стати учасником наступної Школи, звертайтесь до Організаційного комітету:
Контакти: (044) 277-43-28; 277-84-82; факс. (044) 277-43-29
e-mail: iuf@iuf.kpi.ua

З питань реєстрації звертатись:
Владислава Корнілова, Голова Ради молодих учених Міжнародного університету фінансів – (063) 884-06-52