Міжнародний сертифікаційний курс SAP TERP10 «Інтеграція бізнес-процесів»

Академічний сертифікаційний центр SAP Міжнародного університету фінансів оголошує черговий набір слухачів на сертифікаційний курс SAP TERP10 «Інтеграція бізнес-процесів».

Курс призначений для студентів (бакалаврів, магістрів) всіх форм навчання, в тому числі програм «Друга освіта», «МВА», аспірантів та викладачів будь-яких ВНЗ України.
Курс рекомендований компанією SAP для підготовки консультантів по продуктах SAP та інших фахівців, які спеціалізуються на продажі, налаштуванні, впровадженні і використанні продуктів SAP, і працюють в області SAP ERP-систем.
Практично усі великі міжнародні компанії, а також значна частина середніх підприємств працюють з програмним забезпеченням SAP. На даний момент технології SAP фактично є стандартом корпоративних інформаційних систем для великих підприємств.
Після закінчення курсу спеціалістами компанії SAP проводиться міжнародний сертифікаційний екзамен. Слухачам, що успішно склали сертифікаційні екзамени, видається сертифікат компанії SAP AG – SAP CERTIFIED BUSINESS ASSOCIATE WITH SAP ERP 6.0.

За підсумками курсу слухачі:

 • Набудуть нових компетенцій у використанні сучасних інформаційних технологій в інтегрованому управлінні бізнесом на базі рішень SAP.
 • Навчаться розуміти принципи взаємодії основних інтеграційних бізнес-процесів в рамках SAP ERP в наступних областях: Закупівля, Виробництво, Планування, Управління проектами, Продажі, Сервісне обслуговування клієнтів, Управління основними засобами підприємства, Фінанси, Управління людським капіталом і Аналітика.
 • Зможуть працювати разом з відповідальними консультантами і членами проектної групи в окремих ERP-областях.

Знання продуктів SAP і практичні навички роботи з ними є істотною конкурентною перевагою при прийомі на роботу в найбільші компанії України, Росії та світу загалом.

Зміст курсу:

 • SAP ERP і SAP NetWeaver, Загальні принципи ERP
 • Фінанси, Внутрішній облік і звітність
 • Бізнес-процес від закупки до оплати (Purchase to Pay)
 • Бізнес-процес планування потреби в матеріалах, Бізнес-процес виробництва
 • Бізнес-процес повного циклу замовлення (Order to Cash)
 • Управління складами і запасами, Управління даними життєвого циклу
 • Управління основними засобами підприємства і сервісне обслуговування клієнтів
 • Управління програмами і проектами, Управління людським капіталом
 • SAP NetWeaver Business Warehouse

Наші викладачі. У Академічному сертифікаційному центрі SAP при МУФ викладають досвідчені сертифіковані спеціалісти, які допоможуть Вам стати професіоналами.
Тривалість курсу – 10 днів
Час занять: 10:00 – 17:00

Вартість навчання. У рамках програми «Університетський Альянс SAP» на курс встановлена пільгова вартість – 500 Євро (в гривнях, по курсу НБУ), що значно нижче, ніж в компанії SAP (2500 Євро).
Вартість сертифікації 144 Євро (звичайна вартість сертифікації – 400 Євро).

Максимальна кількість слухачів в групі – 24.

Докладну інформацію Ви можете отримати безпосередньо від викладачів курсу

Прийом документів здійснюється за адресою:
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп.1 (ліве крило), кімн. 32
E-mail: igor.melikhov@gmail.com

Електронна реєстрація