Академічний сертифікаційний Центр SAP (АСЦ SAP) Міжнародного університету фінансів створений в рамках програми компанії SAP – University Alliances 26 квітня 2012 року. Основною задачею Центру є надання можливості студентам, аспірантам та викладачам ВНЗ України навчатися роботі з рішеннями компанії SAP.

Академічний сертифікаційний Центр SAP проводить навчання по курсу TERP10 SAP «Інтеграція бізнес-процесів» з подальшою міжнародною сертифікацією і з наданням базових навчально-методичних матеріалів. Дані матеріали можуть відразу бути використані для запуску навчальної програми SAP у ВНЗ.

Що дає сертифікація по продуктах SAP?

Технології SAP є системою управління підприємством і включають як управління ресурсами (сировинними, виробничими, людськими), так і управління проектною і виробничою діяльністю. Такі системи є високоінтелектуальним програмним середовищем з вкладеними алгоритмами і процедурами, що описують бізнес-процеси організації. Це живий робочий інструмент для великих глобальних компаній, а також середніх підприємств, який постійно вдосконалюється.

Отже, для ефективного використання SAP потрібні відповідні знання, навички і досвід:

 • Наявність сертифікату підтверджує вашу компетентність, гарантує рівень знань і практичних навичок, служить прекрасним стартом для вивчення спеціалізованих рішень і компонентів.
 • Знання продуктів SAP і практичні навички роботи з ними є істотною перевагою при прийомі на роботу в найбільші компанії України та світу загалом.
 • Володіючи основними навичками, співробітник швидше адаптується до роботи на новому місці, Вам не доведеться витрачати безліч часу на оволодіння досить складними програмними засобами SAP.
 • Ви можете більше уваги приділяти своїм професійним обов`язкам, тому ваші досягнення будуть набагато вищі, ніж у ваших колег, які ще тільки освоюють SAP.
 • Спеціалізовані курси розраховані на роботу з конкретним рішенням або модулем SAP, курс TERP10 дасть вам розуміння функціонування системи в цілому і взаємодії її компонентів, тим самим, маючи більш універсальні знання, Ви зможете набагато ефективніше використовувати такий складний інструмент як SAP.

Куди можна піти працювати, маючи сертифікат SAP?

 • Практично усі великі міжнародні компанії працюють з програмним забезпеченням SAP. На даний момент технології SAP фактично є стандартом корпоративних інформаційних систем для великих підприємств.
 • Партнери SAP – компанії інтегратори, які спеціалізуються на продажі, налаштуванні і впровадженні продуктів SAP. Їм потрібні фахівці в усіх областях від продажів до розробки програмних рішень на базі SAP. Курс TERP10 є базовим для консультантів по продуктах SAP, продавців, впроваджувачів, інтеграторів та інших фахівців, які працюють в області ERP-систем. Для програмістів і розробників курс так само виявиться корисним для розуміння загальної роботи системи.
 • Клієнти SAP – великі вітчизняні та зарубіжні компанії, які використовують рішення SAP. Цим компаніям необхідні фахівці з основною освітою за профілем підприємства (енергетика, інженерія, техніка і технологія, машинобудування, авіабудування, консалтинг, фінанси і т.д.) з додатковими спеціалізованими знаннями по використанню технологій SAP. Таких співробітників набагато легше навчати, вони швидше вливаються в колектив і, відповідно, більш вигідні для компанії.

В рамках партнерської програми основними напрямками роботи Академічного сертифікаційного центру SAP також є:

 • підготовка студентів, які володіють навичками роботи зі спеціалізованими модулями SAP як в рамках дисципліни «SAP-технології у діяльності підприємства» так і в рамках лабораторних занять з профільних дисциплін;
 • підвищення кваліфікації співробітників компаній-партнерів з використанням платформи дистанційного навчання «Віртуальний Міжнародний університет фінансів» (корпоративні програми відкритого типу);
 • при цьому передбачається можливість адаптації навчальних програм або введення додаткових модулів відповідно до потреб компаній-партнерів;
 • залучення слухачів курсу TERP10, студентів і випускників до проходження практик та стажувань.

Дізнатися більше про тренінг та отримання сертифікату SAP