Мінекономіки за участі Представництва ЮНІСЕФ в Україні та підтримки компанії DELOITTE в Україні запровадило співпрацю з провідними закладами вищої освіти України (далі – ЗВО) в рамках пілотного проекту “Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього” (далі – проект “Синергія”).

3 червня 2019 року було підписано Меморандум про Співробітництво між Мінекономіки та шістьома ЗВО, зокрема, Міжнародним університетом фінансів.

Метою співробітництва сторони визначили створення майданчика для поєднання та примноження знань та зусиль, спрямованих на реформування економіки України, що сприятиме розвитку наукової роботи ЗВО у сфері економіки, фінансів та управління, підвищенню ефективності роботи Міністерства, можливості оцінити майбутній кадровий потенціал та позитивному впливу на формування бренду роботодавця Міністерства.

Найкращі студенти та аспіранти отримали перший позитивний досвід співпраці в рамках проекту “Синергія”: залучення до виконання практичних завдань Міністерства, кращого розуміння порядку денного державних інституцій, підготовки аналітичних досліджень і публічного представлення їх результатів, проведення міжвідомчих обговорень, визначення та обґрунтування пріоритетів державної економічної політики.

Результати проведених досліджень в рамках проекту за темами, сформованими Мінекономіки, представлені у публікації «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього. Збірка студентських робіт». Наукові праці команд Міжнародного університету фінансів у 1 та 6 розділах.

СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ, ДОСВІДУ ТА КРЕАТИВНОСТІ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО ЗБІРКА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ