ДІЛОВА АНГЛІЙСЬКА МОВА

Курс «Ділова англійська мова» розроблений для навчання англійської мови фаху широкого кола спеціалістів економічних та технічних спеціальностей. Розрахований на слухачів, які мають передсередній або близький до нього вихідний рівень володіння загальновживаною англійською мовою. Курс є повністю орієнтованим на комунікацію із професійною метою у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні читанні та письмі і навчає тих видів англомовної мовленнєвої комунікації, які неодмінно використовуються в професійній діяльності будь-якого фахівця у економічних та технічний галузях.

Тематичне наповнення курсу складають такі теми: професійні телефонні розмови, ділове листування, знайомство із організацією, переговори у професійних цілях, професійні презентації, професійна реклама, закупівля товарів та обладнання, поставка товарів та обладнання, інструкції із використання товарів та обладнання, міжнародні контракти, участь у виставках, організація та фінансування спільних проектів.

Навчання відбувається за новітнім та інноваційним підручником “Professional Basics” (Речі першої професійної необхідності), створеним за загальною та науковою редакцією О.Б. Тарнопольського та З.М. Корнєвої.

Курс викладає доц. Корнєва Зоя Михайлівна