Корпоративне навчання іноземних мов

Центр іноземних мов надає послуги з навчання іноземних мов для міжнародних компаній, державних підприємств та недержавних організацій.
Специфіка корпоративного навчання полягає у врахуванні особливостей професійної діяльності слухача та діяльності всієї компанії. Наш викладацький штат – це команда фахівців з України, США та Великобританії, які мають досвід роботи у корпоративному секторі.
Ми пропонуємо широкий вибір навчальних програм за такими напрямами – загальний курс іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська, польська), ділова іноземна мова або індивідуальні спеціально розроблені програми, що враховують як тематику, адаптовану під конкретного слухача, так і елементи повсякденного офісного мовлення (спілкування по телефону, презентації, зустрічі, написання листів тощо).

Спеціалізовані курси з англійської мови фахового спрямування охоплюють такі сфери професійної діяльності слухачів:

  • Англійська для банківської сфери / Banking and Finance;
  • Англійська для юристів / Business Law;
  • Англійська для працівників готельної та ресторанної індустрій / English for Hotel and Catering Industry;
  • Англійська для співробітників туристичних компаній / English for Travel Agencies Staff;
  • Ділова та особиста переписка / Business and Personal Correspondence;
  • Англійська мова для інформаційних технологій / English for Information Technology та інші.

Заповніть заявку на навчання і наші фахівці зателефонують Вам, щоб визначити зручний для Вашого колективу час безкоштовного тестування на визначення рівня володіння мовою. Протягом 2-х робочих днів після проходження тесту Ви отримаєте результати усного та письмового тестів та пропозиції щодо навчальних програм відповідно до поточного рівня знань Вашого колективу.

Додаткова інформація. Кількість слухачів у групі – 6-10 осіб. Вартість за навчання і обсяг курсу залежить від пріоритетів та рівня знань слухачів. Мінімальна тривалість курсу становить 48 академічних годин (1 академічна година – 45 хвилин).