МОДУЛЬНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Модульний формат навчання є прекрасною альтернативою для поєднання навчання та трудової діяльності

Модульна форма навчання є основною формою здобуття ступеня бакалавра (паралельна освіта) та магістра.

Інноваційні технології навчання, які використовуються у проведені занять модульної форми навчання, передбачають не лише формування у студентів необхідної системи знань і компетенцій з економіки, фінансів, та менеджменту, а й виховання всебічно розвиненої особистості, розвиток її пізнавальних потреб, інтелектуальних здібностей, інтересів та формування сучасного світогляду.

Лекційні та практичні заняття спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності студента, посилення мотивації в навчанні, стимулювання розумової праці на основі індивідуального підходу до кожного студента.

Заняття є практико-орієнтовані. Студентам пропонуються майстер-класи, проекти, які дозволяють брати участь у вирішенні реальних завдань компаній. Для проектної роботи активно залучаються бізнес-партнери програми, а також підприємці.

Заняття за модульною формою навчання проводяться 2-3 рази на місяць четвер та п’ятниця з 18.30 до 21.30, субота з 10.00 до 18.30

Модульна форма навчання є оптимальною для тих, хто має бажання отримати якісну освіту та займатися професійною діяльністю одночасно.

Вступ на паралельну освіту (БАКАЛАВРАТ)
Вступ на магістратуру
Вступ на другу вищу освіту (МАГІСТРАТУРА)

Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами:
(044) 277 84 82, (044) 204 97 27, (050) 413 43 46, (097) 149 28 22
E-mail: pk@iuf.edu.ua

Прийом документів здійснюється за адресою:
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», корп.1 (ліве крило)