29 жовтня Міжнародний університет фінансів спільно із двома громадськими і дослідницькими організаціями та п’ятьма українськими і польськими ЗВО організували та провели Міжнародну наукову конференцію “«Суспільні трансформації і безпека: людина, держава, соціум»”.
Разом із МУФ захід організовували наступні ЗВО та організації:
Львівський інститут ПрАТ «ВНЗ МАУП»
Університет економіки у Бидгощі (Польща)
НУ «Львівська політехніка»
Львівський торгівельно-економічний університет
ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України»
ГО «Академічний простір»
ГО «Центр досліджень і моніторингу якості та мобільності людських ресурсів»
На науковому заході було представлено понад 95 доповідей учасників із українськиї та іноземних інституцій та обговорено низку проблем, зокрема розвитку цифрової економіки та сучасних аналітичних інструментів прийняття рішень в контексті суспільної та економічної безпеки, соціокультурних і психологічних проблем соціалізації особистості в умовах суспільних викликів і трансформацій та демографічних змін, проблем реформування соціальної економіки, трансформації ринку праці й міграційної активності населення. У рамках міжнародного заходу було представлено доповіді професором Ольгою Іляш та магістром Литвак Тетяною.
Більше деталей за посиланням: http://li-maup.edu.lviv.ua/…/mizhnarodna-naukovo…/